-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Chłodzenie wodne - AIO TH240-S V3 ARGB
Symbol:
CL-W469-PL12SW-A
395.08
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mała
2
szt.
|
| Waga | 3.1 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4711658545923 |
Zamówienie telefoniczne: 223983332
Chłodzenie cieczą typu AIO TH240-S V3 z synchronizacją podświetlenia ARGB
Model TH240-S V3 ARGB Sync wyróżnia się stylową, kwadratową głowicą pompy z segmentowym wyświetlaczem LCD oraz zdejmowaną górną osłoną, którą można obrócić, aby dopasować orientację do konfiguracji komputera. Konstrukcja wentylatora w jednej ramce zapewnia lepsze zarządzanie przewodami i ułatwia montaż. W połączeniu z wydajnymi wentylatorami ARGB osiągającymi prędkość do 2500 obr./min, zestaw zapewnia wyjątkową wydajność chłodzenia.
| Informacje o produkcie | |
| Podstawka / Blok CPU | Miedziany |
| Radiator | Aluminium |
| Gniazdo procesora | LGA1700 Socket AM5 Socket AM4 LGA1851 |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2500 obr./min |
| Prędkość wentylatora (min.) | 500 obr./min |
| Podświetlenie | ARGB |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Cieczą |
| Liczba wentylatorów | 2 |
| Wentylator | 12 cm |
| Rodzaj złącza | 3-pin 4-pin |
| TDP | 365 W |
| Wymiary |
|
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Rękojmia
Gwarancja:
24 mies.
Rodzaj chłodzenia:
Aktywne
Liczba wentylatorów:
2
Gniazdo procesora:
LGA1700, LGA1851, Socket AM4, Socket AM5
- Producenci