-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Dysk SSD NVMe 1.4 Gen4 1TB M.2 2280 4000/3900MB/s
Symbol:
G440E1TB
642.53
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mała
5
szt.
|
| Waga | 0.033 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4719331860059 |
Zamówienie telefoniczne: 223983332
| Informacje o produkcie | |
| Model |
4000E |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | M.2 2280 |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 1 TB |
| Interfejs dysku | PCIe 4.0 |
| Prędkość odczytu | 4000 MB/s |
| Prędkość zapisu | 3900 MB/s |
| Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) | 1500000 h |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysokość | 2.3 mm |
| Szerokość | 22 mm |
| Głębokość | 80 mm |
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Gwarancja normalna
Gwarancja:
36 mies.
Format szerokości:
M.2 2280
Typ dysku:
SSD
Typ napędu:
Wewnętrzny
- Producenci