-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Listwa zasilająca S8 3M 8 gniazd, szara
Symbol:
W0151
93.49
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
30
szt.
|
| Waga | 0.694 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5904743365615 |
Zamówienie telefoniczne: 223983332
Acar S8 to zabezpieczenie przeciwprzepięciowe ośmiu urządzeń. Podświetlany wyłącznik, wygodny automatyczny bezpiecznik, cztery możliwe kierunki ułożenia sznura sieciowego, estetyczne wzornictwo, konstrukcja z wysokiej jakości niepalnego tworzywa, szybkie warystory, a także 10 letnia gwarancja oraz niska cena gwarantują najbardziej trafny wybór do biura i domu.
| Informacje o produkcie | |
| Liczba gniazd typu E | 8 |
| Długość przewodu zasilającego | 3 m |
| Wtyczka | Europejska (French) |
| Ochrona linii danych | Tak |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe (OVP) |
| Włącznik | Tak |
| Montaż | Nie |
| Pozostałe porty we/wy | Brak |
| Kolor | Szary |
| Wymiary |
445 x 54 x 55 mm |
| Waga | 0.48 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
Liczba gniazd typu E:
8
Długość przewodu zasilającego:
3 m
Ochrona linii danych:
Tak
Montaż:
Nie
Typ gwarancji:
Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja:
120 mies.
- Producenci