-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Lokówka bezprzewodowa Beauty Curly
Symbol:
5904238481103
482.90
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mała
4
szt.
|
| Waga | 0.632 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5904238481103 |
Zamówienie telefoniczne: 223983332
Perfekcyjne loki, które wytrzymają szampańską zabawę przez całą noc? Z Garett Beauty Curly możesz zrobić je sama! Z tą bezprzewodową lokówką automatyczną nadasz swoim włosom lekki lub mocniejszy skręt i w kilka chwil całkowicie odmienisz swój wygląd! Łatwa regulacja temperatury, intuicyjne sterowanie, brak przewodów i funkcja automatycznego skręcania sprawiają, że samodzielne zrobienie efektownej fryzury jest niewiarygodnie proste!
| Informacje o produkcie | |
| Akcesoria w zestawie |
Zestaw zawiera:
|
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 230 mm |
| Szerokość | 42 mm |
| Głębokość | 48 mm |
| Waga | 335 g |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja:
24 mies.
- Producenci