-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Lusterko kosmetyczne BS49
Symbol:
BS49
104.73
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mała
2
szt.
|
| Waga | 0.62 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4211125584016 |
Zamówienie telefoniczne: 223983332
Kompaktowe, podświetlane lusterko stojące z 5-krotnym zoomem
Podświetlane lusterko kosmetyczne BS 49 firmy Beurer to doskonałe akcesorium do łazienki. Powierzchnię lusterka można w zależności od potrzeb obrócić na normalne lub powiększające lusterko.
| Informacje o produkcie | |
| Średnica | 11 cm |
| Obrotowe | Tak |
| Montaż | Stojący |
| Zasilanie | Baterie |
| Kolor | Srebrny Biały |
| Waga | 0.377 kg |
| Oznaczenia | |
Montaż:
Stojący
Typ gwarancji:
Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja:
36 mies.
- Producenci