-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Maszynka do włosów Pro Power HC5200
Symbol:
HC5200
117.62
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
30
szt.
|
| Waga | 0.543 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4008496789931 |
Zamówienie telefoniczne: 223983332
Elegancka i stylowa maszynka posiada silnik Pro Power oraz samoostrzące, zaawansowane ostrza. Dwa grzebienie oferują możliwość wyboru długości strzyżenia od 3 do 42 mm. 40 minut bezprzewodowej pracy gwarantuje idealny wygląd w każdej chwili.
| Informacje o produkcie | |
| Zastosowanie | Głowa |
| Zasilanie | USB 5V |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 40 min |
| Min. długość strzyżenia (włosy) | 3 mm |
| Maks. długość strzyżenia (włosy) | 42 mm |
| Stosowanie na mokro | Nie |
| Akcesoria w zestawie |
- Szczoteczka czyszcząca |
| Kolor | Czarny |
| Pozostałe parametry |
- Silnik Pro Power |
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja:
36 mies.
Min. długość strzyżenia (włosy):
3 mm
Maks. długość strzyżenia (włosy):
42 mm
Stosowanie na mokro:
Nie
- Producenci