-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
PODUSZKA ELEKTRYCZNA CASHMERE EHB004
Symbol:
EHB004
193.24
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mała
10
szt.
|
| Waga | 0.54 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5901299915745 |
Zamówienie telefoniczne: 223983332
Nasza elektryczna poduszka rozgrzewająca jest idealna w łagodzeniu bóli reumatycznych czy korzonkowych. Jej działanie przyniesie ulgę we wszelkiego rodzaju nerwobólach i ukoi zesztywniałe mięśnie. Korzystnie wpłynie na krążenie krwi i znacznie polepszy samopoczucie. Niezastąpiona przy przeziębieniach. Polarową powłoczkę, po zdjęciu z poduszki, można prać w pralce. Sprawdzi się w każdym domu.
| Informacje o produkcie | |
| Moc | 60 W |
| Materiał | Poliester PCV |
| Timer | Nie |
| Możliwość prania w pralce | Tak |
| Długość przewodu zasilającego | 160 cm |
| Kolor | Niebieski |
| Wymiary |
40 x 32cm |
| Oznaczenia | |
Długość przewodu zasilającego:
160 cm
Typ gwarancji:
Gwarancja normalna
Gwarancja:
24 mies.
- Producenci