-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Prostownica do włosów Shine Therapy S8550
Symbol:
S8550
195.26
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
24
szt.
|
| Waga | 0.49 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4008496985609 |
Zamówienie telefoniczne: 223983332
Prostownica do włosów Shine Therapy S8550
- Zaawansowane płytki ceramiczne zawierające mikrocząstki odżywki z marokańskim olejem arganowym i witaminą E
- Funkcja podwyższenia temperatury
- Funkcja blokady temperatury
- Automatyczne wyłączanie po 60 minutach
- Blokada do przechowywania
| Informacje o produkcie | |
| Powłoka | Ceramiczna |
| Czas nagrzania | 15 s |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Temperatura (min.) | 150 °C |
| Temperatura (maks.) | 235 °C |
| Obrotowy przewód | Tak |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Kolor | Biały Czarny |
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja:
60 mies.
Powłoka:
Ceramiczna
Czas nagrzania:
15 s
- Producenci