-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Radio SAFARI WB-1
Symbol:
5907727028612
130.11
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mała
17
szt.
|
| Waga | 0.49 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5907727028612 |
Zamówienie telefoniczne: 223983332
Radio SAFARI WB-1
Przenośny odbiornik radiowy z zakresem fal UKF i Średnich, korbką do ładowania akumulatora, latarką, panelem fotowoltaicznym i powerbankiem.
- Wskaźnik dostrojenia do stacji radiowej
- Latarka LED
- Zasilanie z wbudowanego akumulatora
- Ładowanie akumulatora z załączonego zasilacza i dynama
- Alarm: sygnał dźwiękowy i świetlny wzywania pomocy SOS
- Gniazdo słuchawkowe
- Panel fotowoltaiczny do doładowania akumulatora
- Obrotowa antena teleskopowa
| Informacje o produkcie | |
| System | Radio |
| Liczba kanałów audio | Mono |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 2 W |
| Tuner FM | Tak |
| Pasma | FM (UKF) |
| Odtwarzacz CD | Nie |
| Odczytywane formaty płyt CD | Brak |
| Odczytywane formaty płyt DVD | Brak |
| Odtwarzanie z USB | Nie |
| Stacja dokująca | Nie |
| Funkcje specjalne |
|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany Dynamo |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały Czarny |
| Wymiary |
160 x 80 x 55 mm |
| Waga | 300 g |
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja:
24 mies.
System:
Radio
Tuner FM:
Tak
Liczba kanałów audio:
Mono
Pasma:
FM (UKF)
Odtwarzacz CD:
Nie
Odczytywane formaty płyt CD:
Brak
Odczytywane formaty płyt DVD:
Brak
Odtwarzanie z USB:
Nie
Stacja dokująca:
Nie
- Producenci