-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Smartwatch Fit FW55 Aurum Pro złoty
Symbol:
FW55GOLD
239.91
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mała
5
szt.
|
| Waga | 0.201 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5908235977119 |
Zamówienie telefoniczne: 223983332
Wszechstronny i świetnie wyposażony smartwatch z możliwością rozmowy telefonicznej i sterowania muzyką. Wewnątrz bardzo pojemna bateria wystarczająca nawet na 10 dni używania lub 30 dni czuwania oraz czujnik gwarantujący wiarygodne pomiary parametrów zdrowotnych i sportowych, z czego stały 24h pomiar tętna. Posiada duży bezramkowy ekran, który spersonalizujesz wg własnych upodobań oraz mnóstwo gotowych tarcz.
| Informacje o produkcie | |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android iOS |
| Przekątna ekranu | 1,7'' |
| Rozdzielczość | 240 x 280 |
| Typ matrycy | IPS LCD |
| Procesor |
Realtek 8762C |
| Aparat fotograficzny | Nie |
| Funkcje |
|
| Bateria |
Li-ion 230 mAh |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 6 dni |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Koperta | 48 mm |
| Kolor | Złoty |
| Wymiary |
255 × 38 × 10 mm |
| Waga | 46 g |
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja:
24 mies.
Przekątna ekranu:
1,7''
Rozdzielczość:
240 x 280
Aparat fotograficzny:
Nie
- Producenci