-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Suszarka do włosów 2100W, wskaźniki LED HD410E
Symbol:
BRHD410E
238.31
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
27
szt.
|
| Waga | 1.143 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 3030050197648 |
Zamówienie telefoniczne: 223983332
Suszarka do włosów 2100W, wskaźniki LED HD410E
| Informacje o produkcie | |
| Moc | 2100 W |
| Liczba ustawień temperatury | 3 |
| Zimny nadmuch | Tak |
| Jonizacja | Tak |
| Tryb Turbo | Nie |
| Koncentrator | Tak |
| Dyfuzor | Nie |
| Składany uchwyt | Nie |
| Długość przewodu zasilającego | 220 cm |
| Kolor | Czarny |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
Długość przewodu zasilającego:
220 cm
Typ gwarancji:
Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja:
24 mies.
Liczba ustawień temperatury:
3
Dyfuzor:
Nie
- Producenci