-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Trymer do brody GROOMSMAN 09918-1416
Symbol:
09918-1416
106.35
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mała
6
szt.
|
| Waga | 0.393 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 043917001005 |
Zamówienie telefoniczne: 223983332
- OSTRZE O WYSOKIEJ PRECYZJI: Precyzyjne, stalowe ostrze zapewnia szybkie i łatwe cięcie.
- NIGDY NIE ZABRAKNIE MOCY: Po 60 min. pracy bezprzewodowej podłącz do kontaktu i kontynuuj.
- PRZYCINANIE Z PEWNOŚCIĄ SIEBIE: Ergonomiczny design z miękkim uchwytem dla wygody i kontroli.
| Informacje o produkcie | |
| Zastosowanie | Zarost |
| Zasilanie | Akumulator |
| Czas ładowania | 12 h |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 60 min |
| Min. długość strzyżenia (zarost) | 0.5 mm |
| Szerokość ostrza | 30 mm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny Szary |
| Pozostałe parametry |
Wymiary opakowania: 65 x 142 x 222 mm |
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja:
24 mies.
- Producenci