-
Koszyk jest pusty
-
x
-
Adapter USB-C/RJ45 G2 Classic - 4Z534AA#ABB
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mała
5
szt.
|
| Waga | 0.1 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 196188550175 |
Zamówienie telefoniczne: 223983332
Przejściówka HP USB-C na RJ45 G2
Podłącz urządzenie USB-C do sieci Ethernet przy użyciu tej łatwej do przenoszenia przejściówki plug-and-play. Uzyskaj prędkość Internetu na poziomie przewodowego połączenia Ethernet zapewniającego szybką i niezawodną transmisję strumieniową i pobieranie danych.
Obsługa dużej prędkości
Obsługa maks. prędkości transferu danych sieci Gigabit Ethernet, dzięki czemu można z łatwością przesyłać strumieniowo i pracować.
Idealna mobilność
Lekka konstrukcja zapewnia wygodą i możliwość pracy w każdym miejscu z dostępem do sieci Ethernet.
Umożliwia zarządzanie siecią
Wspomaga działy IT w zakresie zabezpieczania i zdalnego zarządzania flotą komputerów przenośnych poprzez funkcje zaawansowanego zarządzania siecią za pośrednictwem połączenia internetowego możliwego z tą przejściówką.
Niezawodne użytkowanie
Ciesz się spokojnym użytkowaniem dzięki standardowej rocznej ograniczonej gwarancji HP.
| Informacje o produkcie | |
| Długość przewodu | 10.4 cm |
| Rodzaj | Adapter |
| Zastosowanie | Sieciowy (LAN) |
| Złącza #1 | RJ45 Żeńska |
| Złącza #2 | USB Typ C Męska |
| Wymagania sprzętowe |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
180 x 20,6 x 16,5 mm |
| Waga | 20 g |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Oznaczenia | |
- Producenci