-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Boombox z DAB+ SPT 6510 odtwarzacz CD/MP3/USB/SD Bluetooth
Symbol:
SPT 6510DB
420.17
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mała
5
szt.
|
| Waga | 2.52 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 8590669391431 |
Zamówienie telefoniczne: 223983332
Boombox z Bluetooth i DAB+
- DAB+ odbiór stacji w najlepszej jakości
- Bluetooth 5.3
- Maksymalna moc wyjściowa 16 W
| Informacje o produkcie | |
| System | Boombox |
| Liczba kanałów audio | 2.0 |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 16 W |
| Tuner FM | Tak |
| Pasma | RDS FM PLL FM DAB+ |
| Pamięć stacji | 80 |
| Odtwarzacz CD | Tak |
| Odczytywane formaty płyt CD | CD-R CD-RW |
| Odczytywane formaty płyt DVD | Brak |
| Odtwarzanie z USB | Nie |
| Odtwarzane formaty audio | MP3 |
| Stacja dokująca | Nie |
| Funkcje specjalne |
|
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Bluetooth | 5.3 |
| Złącza | 2 x 3,5 mm minijack 1 x USB 1.1 AUX |
| Zasilanie | Baterie R20 Sieciowe |
| Akcesoria w zestawie |
Pilot zdalnego sterowania |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
389 x 142 x 227 mm |
| Waga | 2 kg |
| Pozostałe parametry |
Dźwięk:
|
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja:
24 mies.
System:
Boombox
Tuner FM:
Tak
Liczba kanałów audio:
2.0
Pasma:
DAB+, PLL FM, RDS FM
Odtwarzacz CD:
Tak
Odczytywane formaty płyt CD:
CD-R, CD-RW
Odczytywane formaty płyt DVD:
Brak
Odtwarzanie z USB:
Nie
Stacja dokująca:
Nie
Pamięć stacji:
80
Bluetooth:
5.3
- Producenci