-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Chłodzenie procesora ALPHA2 V2 A24 240 mm CPU Liquid Cooler czarne
Symbol:
ALPHA2 V2 A24 Black
323.42
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mała
6
szt.
|
| Waga | 1.9 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 8800263651108 |
Zamówienie telefoniczne: 223983332
| Informacje o produkcie | |
| Podstawka / Blok CPU | Miedziany |
| Radiator | Aluminium |
| Gniazdo procesora | LGA1200 LGA115X LGA1700 Socket AM5 Socket AM4 LGA1851 |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2000 obr./min |
| Prędkość wentylatora (min.) | 800 obr./min |
| Podświetlenie | ARGB |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Cieczą |
| Liczba wentylatorów | 2 |
| Wentylator | 12 cm |
| Rodzaj złącza | 4-pin |
| Poziom hałasu | 29.7 dB |
| Wymiary |
25 x 120 x 240 mm |
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Gwarancja normalna
Gwarancja:
24 mies.
Rodzaj chłodzenia:
Aktywne
Liczba wentylatorów:
2
Gniazdo procesora:
LGA115X, LGA1200, LGA1700, LGA1851, Socket AM4, Socket AM5
- Producenci