-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Chłodzenie procesora CNPS9X ECO DS
Symbol:
CNPS9X ECO DS
111.84
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
28
szt.
|
| Waga | 0.74 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 8800263650705 |
Zamówienie telefoniczne: 223983332
| Informacje o produkcie | |
| Podstawka / Blok CPU | Miedziany |
| Radiator | Aluminium |
| Gniazdo procesora | Socket AM4 Socket AM5 LGA1700 LGA1851 |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2100 obr./min |
| Prędkość wentylatora (min.) | 600 obr./min |
| Przepływ powietrza | 571 cfm |
| Podświetlenie | Nie |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wentylator | 12 cm |
| Rodzaj złącza | 4-pin |
| Ilość rurek Heatpipe | 4 |
| TDP | 190 W |
| Poziom hałasu | 314 dB |
| Wymiary |
155 x 120 x 71 mm |
| Waga | 498 g |
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Gwarancja normalna
Gwarancja:
24 mies.
Rodzaj chłodzenia:
Aktywne
Liczba wentylatorów:
1
Gniazdo procesora:
LGA1700, LGA1851, Socket AM4, Socket AM5
- Producenci