-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Chłodzenie wodne - AIO LA240-S ARGB
Symbol:
CL-W461-PL12SW-A
339.27
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mała
6
szt.
|
| Waga | 1.8 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4711658540270 |
Zamówienie telefoniczne: 223983332
Chłodzenie wodne LA240-S ARGB Sync AIO Liquid Cooler
Chłodzenie wodne LA240-S ARGB Sync AIO wyposażona jest w charakterystyczny blok wodny RGB w stylu gamingowym z 2,4-calowym wyświetlaczem segmentowym LCD, który wyraźnie wyświetla informacje w czasie rzeczywistym. Wyposażona w dwa wydajne wentylatory ARGB o średnicy 120 mm, osiągające prędkość do 2500 obr./min, zapewnia wyjątkową wydajność chłodzenia. Dzięki fabrycznie zamontowanym wentylatorom na radiatorze i konstrukcji Daisy-Chain, instalacja jest prostsza, a okablowanie jest doskonale zorganizowane.
| Informacje o produkcie | |
| Podstawka / Blok CPU | Miedziany |
| Radiator | Aluminium |
| Gniazdo procesora | LGA2066 LGA2011-3 LGA2011 LGA1155 LGA1156 LGA1200 LGA1851 Socket AM3+ Socket AM4 Socket AM5 LGA1150 LGA1151 Socket TR4 Socket AM3 |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2500 obr./min |
| Prędkość wentylatora (min.) | 600 obr./min |
| Przepływ powietrza | 79.3 cfm |
| Podświetlenie | ARGB |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Cieczą |
| Liczba wentylatorów | 2 |
| Wentylator | 12 cm |
| Rodzaj złącza | 4-pin |
| TDP | 350 W |
| Poziom hałasu | 38.35 dB |
| Wymiary |
|
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Rękojmia
Gwarancja:
24 mies.
Rodzaj chłodzenia:
Aktywne
Liczba wentylatorów:
2
Gniazdo procesora:
LGA1150, LGA1151, LGA1155, LGA1156, LGA1200, LGA1851, LGA2011, LGA2011-3, LGA2066, Socket AM3, Socket AM3+, Socket AM4, Socket AM5, Socket TR4
- Producenci