-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Chłodzenie wodne - AIO TH360-S V3 ARGB
Symbol:
CL-W470-PL12SW-A
426.15
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mała
10
szt.
|
| Waga | 2.3 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4711658545930 |
Zamówienie telefoniczne: 223983332
TH360-S V3 ARGB Sync chłodzenie cieczą AIO
TH360-S V3 ARGB Sync posiada stylową, kwadratową głowicę pompy z segmentowym wyświetlaczem LCD oraz zdejmowaną górną pokrywę, którą można obrócić, aby dopasować orientację do konfiguracji komputera.
Konstrukcja wentylatorów w jednej ramie (single-frame) zapewnia lepsze zarządzanie okablowaniem i ułatwia montaż. W połączeniu z wysokowydajnymi wentylatorami ARGB, osiągającymi prędkość do 2500 obr./min, zestaw zapewnia wyjątkowo wydajne chłodzenie.
| Informacje o produkcie | |
| Podstawka / Blok CPU | Miedziany |
| Radiator | Aluminium |
| Gniazdo procesora | LGA1155 LGA1151 LGA1150 LGA1156 LGA1200 Socket AM5 Socket AM4 LGA1700 LGA1851 |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2500 obr./min |
| Prędkość wentylatora (min.) | 500 obr./min |
| Podświetlenie | ARGB |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Cieczą |
| Liczba wentylatorów | 3 |
| Wentylator | 12 cm |
| Rodzaj złącza | 4-pin 3-pin |
| TDP | 365 W |
| Wymiary |
Radiator : 397 × 120 × 27 mm |
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Rękojmia
Gwarancja:
24 mies.
Rodzaj chłodzenia:
Aktywne
Liczba wentylatorów:
3
Gniazdo procesora:
LGA1150, LGA1151, LGA1155, LGA1156, LGA1200, LGA1700, LGA1851, Socket AM4, Socket AM5
- Producenci