-
Koszyk jest pusty
-
x
-
Chłodzenie wodne CPU MasterLiquid Core Nex 240 ARGB czarne
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
30
szt.
|
| Waga | 1.85 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4719512161975 |
Zamówienie telefoniczne: 223983332
Chłodzenie wodne CPU MasterLiquid Core Nex 240 ARGB czarne
DWUKOMOROWA POMPA
Nasz opatentowany, dwukomorowy projekt zapewnia kompaktowe chłodzenie o wydajnej i niezawodnej pracy.
INNOWACYJNY DESIGN
Pokrywa pompy z efektem lustra nieskończoności dodaje stylowego podświetlenia i nowoczesnego charakteru całej konfiguracji.
ELASTYCZNA, KONFIGUROWALNA KONSTRUKCJA POMPY
Zaprojektowana z myślą o partnerach SI - obrotowa górna pokrywa pompy umożliwia pełną personalizację z własnym logo, grafiką lub tekstem, nadając zestawowi indywidualny charakter.
ŁATWY MONTAŻ
Dzięki fabrycznie zamontowanym wentylatorom, uproszczonemu okablowaniu, nałożonej paście termoprzewodzącej oraz wstępnie zamontowanym uchwytom instalacja jest szybka, czysta i bezproblemowa.
UNIWERSALNA KOMPATYBILNOŚĆ GNIAZD
Szeroka zgodność z gniazdami procesorów Intel oraz AMD.
OPTYMALNA DŁUGOŚĆ WĘŻY
Węże o długości 400 mm umożliwiają łatwy montaż chłodzenia w dowolnej orientacji.
| Informacje o produkcie | |
| Podstawka / Blok CPU | Miedziany |
| Radiator | Aluminium |
| Gniazdo procesora | LGA1851 Socket AM5 LGA1150 LGA1151 LGA1155 LGA1156 LGA1200 LGA1700 Socket AM4 |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1750 obr./min |
| Prędkość wentylatora (min.) | 650 obr./min |
| Przepływ powietrza | 71.9 cfm |
| Podświetlenie | ARGB |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Cieczą |
| Liczba wentylatorów | 2 |
| Wentylator | 12 cm |
| Rodzaj złącza | 7-pin |
| Poziom hałasu | 27.2 dB |
| Wymiary |
|
| Oznaczenia | |
- Producenci