-
Koszyk jest pusty
-
x
-
Chłodzenie wodne CPU MasterLiquid Core Nex Digital 360 ARGB czarne
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
30
szt.
|
| Waga | 2.42 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4719512164013 |
Zamówienie telefoniczne: 223983332
Chłodzenie wodne CPU MasterLiquid Core Nex Digital 360 ARGB czarne
POMPA DWUKOMOROWA
Nasza opatentowana konstrukcja z dwiema komorami zapewnia kompaktowe chłodzenie o wydajnej i niezawodnej pracy.
INNOWACYJNY, INTELIGENTNY DESIGN
Cyfrowa osłona pompy z wyświetlaniem statystyk systemu w czasie rzeczywistym oraz wyrazisty, sześciokątny pierścień zewnętrzny umożliwiają natychmiastowy podgląd obciążenia CPU.
ŁATWA INSTALACJA
Dzięki fabrycznie zainstalowanym wentylatorom, uporządkowanemu okablowaniu, nałożonej paście termoprzewodzącej oraz wstępnie zamontowanym uchwytom montaż jest szybki, czysty i bezproblemowy.
UNIWERSALNA KOMPATYBILNOŚĆ GNIAZD
Szeroka kompatybilność z gniazdami procesorów Intel i AMD.
OPTYMALNA DŁUGOŚĆ PRZEWODÓW
Przewody o długości 400 mm umożliwiają bezproblemowy montaż chłodzenia w dowolnej orientacji.
| Informacje o produkcie | |
| Podstawka / Blok CPU | Miedziany |
| Radiator | Aluminium |
| Gniazdo procesora | Socket AM4 LGA1155 LGA1151 LGA1150 LGA1200 LGA1156 LGA1700 Socket AM5 LGA1851 |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1750 obr./min |
| Prędkość wentylatora (min.) | 650 obr./min |
| Przepływ powietrza | 71.9 cfm |
| Podświetlenie | ARGB |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Cieczą |
| Liczba wentylatorów | 3 |
| Wentylator | 12 cm |
| Rodzaj złącza | 7-pin |
| Poziom hałasu | 27.2 dB |
| Wymiary |
|
| Oznaczenia | |
- Producenci