-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Chłodzenie wodne - Toughliquid 420 EX Pro ARGB (3x140mm) miedzianiany blok CPU
Symbol:
CL-W401-PL14BL-A
615.76
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mała
1
szt.
|
| Waga | 3.079 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4711475641181 |
Zamówienie telefoniczne: 223983332
| Informacje o produkcie | |
| Podstawka / Blok CPU | Miedziany |
| Radiator | Aluminium |
| Gniazdo procesora | Socket AM2 Socket AM2+ Socket AM3 Socket AM3+ Socket AM4 Socket AM5 LGA1150 LGA1151 LGA1156 LGA1200 LGA1700 LGA2011 LGA2066 |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2000 obr./min |
| Prędkość wentylatora (min.) | 500 obr./min |
| Przepływ powietrza | 119.6 cfm |
| Podświetlenie | ARGB |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Cieczą |
| Liczba wentylatorów | 3 |
| Wentylator | 14 cm |
| Rodzaj złącza | 4-pin |
| Poziom hałasu | 31.6 dB |
| Wymiary |
456 x 140 x 27 mm |
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Rękojmia
Gwarancja:
24 mies.
Rodzaj chłodzenia:
Aktywne
Liczba wentylatorów:
3
Gniazdo procesora:
LGA1150, LGA1151, LGA1156, LGA1200, LGA1700, LGA2011, LGA2066, Socket AM2, Socket AM2+, Socket AM3, Socket AM3+, Socket AM4, Socket AM5
- Producenci