-
Koszyk jest pusty
-
x
-
Dysk Metal Mini SSD 512GB USB-C 32030
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mała
5
szt.
|
| Waga | 0.137 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 023942320302 |
Zamówienie telefoniczne: 223983332
Kompaktowy zewnętrzny dysk SSD Verbatim Metal Mini 512 GB to szybka i mobilna pamięć masowa dla osób, które oczekują wysokiej wydajności i wygody w codziennym użytkowaniu. Interfejs USB-C 3.2 Gen 2x2 zapewnia bardzo wysokie transfery do 2000 MB/s podczas odczytu oraz do 1750 MB/s podczas zapisu, co ułatwia sprawne przenoszenie dużych plików i pracę z danymi. Solidna metalowa obudowa zwiększa ochronę dysku, a niewielkie wymiary sprawiają, że bez problemu zmieści się w kieszeni lub torbie. Dołączony adapter USB-A pozwala łatwo podłączyć dysk do różnych urządzeń. Dysk współpracuje z systemami Windows oraz macOS. W zestawie znajduje się oprogramowanie Nero Backup do tworzenia kopii zapasowych dla Windows.
- Obudowa: metalowa
- Kompatybilność: Windows 11, 10, 8 / Mac OS X 14 lub nowszy
- Wymagana zgodność: dla pełnej wydajności port USB 3.2 Gen 2x2, kompatybilny także z USB 2.0
| Informacje o produkcie | |
| Model |
32030 |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | M.2 |
| Typ napędu | Zewnętrzny |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Interfejs dysku | USB 3.2 gen. 2x2 Type-C |
| Prędkość odczytu | 2000 MB/s |
| Prędkość zapisu | 1750 MB/s |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 8.6 mm |
| Szerokość | 46 mm |
| Głębokość | 78.2 mm |
| Waga | 72 g |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Oznaczenia | |
- Producenci