-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Dysk SSD Exceria Basic 2TB NVMe PCIe 4.0 7300/6800
Symbol:
LSF10Z002TG8
1041.81
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
30
szt.
|
| Waga | 0.274 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4582761161115 |
Zamówienie telefoniczne: 223983332
Exceria Basic
Zwiększ swoje codzienne zadania dzięki serii dysków SSD EXCERIA BASIC obsługującej PCIe 4.0. Seria KIOXIA EXCERIA BASIC SSD, model podstawowy, przenosi wydajność na wyższy poziom dzięki prędkości odczytu sekwencyjnego, zapewniając zrównoważoną wydajność i wartość, które odmienią Twój system. Zastosowanie pamięci BiCS FLASH 3D flash umożliwia osiągnięcie pojemności w podstawowej klasie dysków SSD do 2 TB, a interfejs M.2 2280 pozwala na ich zastosowanie zarówno w komputerach stacjonarnych, jak i notebookach.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
Exceria Basic |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | M.2 2280 |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 2 TB |
| Interfejs dysku | PCIe 4.0 |
| TBW | 600 TB |
| Prędkość odczytu | 7300 MB/s |
| Prędkość zapisu | 6800 MB/s |
| Ilość operacji odczytu IOPS (maks.) | 1000 K |
| Ilość operacji zapisu IOPS (maks.) | 1250 K |
| Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) | 1500000 h |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysokość | 2.38 mm |
| Szerokość | 22.15 mm |
| Głębokość | 80.15 mm |
| Waga | 5.6 g |
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Gwarancja normalna
Gwarancja:
60 mies.
Format szerokości:
M.2 2280
Typ dysku:
SSD
Typ napędu:
Wewnętrzny
- Producenci