-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Dysk SSD Exceria G3 2TB 2280 PCIe5.0 10000/9600 MB/s
Symbol:
LVC10Z002TG8
1041.81
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
30
szt.
|
| Waga | 0.038 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4582761161511 |
Zamówienie telefoniczne: 223983332
Exceria G3
Pierwszy Krok Ku Wydajności PCIe 5.0
Zrób pierwszy krok ku wydajności PCIe 5.0. Seria KIOXIA EXCERIA G3 SSD, model podstawowy obsługujący PCIe 5.0, wynosi wydajność na nowy poziom, osiągając do 10000 MB/s sekwencyjnej prędkości odczytu. Przyspiesza nie tylko codzienne zadania na komputerze, lecz także obsługuje aplikacje AI i pomaga stworzyć komfortowe środowisko do gier. Dzięki pamięci flash 3D BiCS FLASH ta zaktualizowana seria SSD oferuje teraz do 2 TB pojemności w formacie M.2 2280, odpowiednim zarówno do komputerów stacjonarnych, jak i laptopów.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
Exceria G3 |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | M.2 2280 |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 2 TB |
| Interfejs dysku | PCIe 5.0 |
| TBW | 1200 TB |
| Prędkość odczytu | 10000 MB/s |
| Prędkość zapisu | 9600 MB/s |
| Ilość operacji odczytu IOPS (maks.) | 1600 K |
| Ilość operacji zapisu IOPS (maks.) | 1450 K |
| Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) | 1500000 h |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysokość | 2.38 mm |
| Szerokość | 22.15 mm |
| Głębokość | 80.15 mm |
| Waga | 5.8 g |
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Gwarancja normalna
Gwarancja:
60 mies.
Format szerokości:
M.2 2280
Typ dysku:
SSD
Typ napędu:
Wewnętrzny
- Producenci