-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Dysk SSD NM620 512GB NVMe M.2 2280 3300/2400MB/s
Symbol:
LNM620X512G-RNNNG
511.19
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
30
szt.
|
| Waga | 0.048 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 843367123155 |
Zamówienie telefoniczne: 223983332
| Informacje o produkcie | |
| Model |
NM620 |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | M.2 2280 |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Interfejs dysku | PCIe 3.0 |
| TBW | 250 TB |
| Prędkość odczytu | 3300 MB/s |
| Prędkość zapisu | 2400 MB/s |
| Ilość operacji odczytu IOPS (maks.) | 200 K |
| Ilość operacji zapisu IOPS (maks.) | 256 K |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysokość | 2.45 mm |
| Szerokość | 22 mm |
| Głębokość | 80 mm |
| Waga | 9 g |
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Gwarancja normalna
Gwarancja:
60 mies.
Format szerokości:
M.2 2280
Typ dysku:
SSD
Typ napędu:
Wewnętrzny
- Producenci