-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Dysk SSD NM790 512GB 2280 PCIeGen4x4 7200/4400MB/s
Symbol:
LNM790X512G-RNNNG
533.43
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
30
szt.
|
| Waga | 0.046 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 843367130276 |
Zamówienie telefoniczne: 223983332
Niewiarygodne prędkości, aby wykonać zadanie
Z niesamowitą szybkością odczytu sekwencyjnego 7400 MB/s , zapisu sekwencyjnego 6500 MB/s i prędkości odczytu do 1 000 000 IOP, dysk SSD Lexar NM790 ma wydajność, aby jako pierwszy dotarł do mety lub z łatwością dotrzymał najbardziej wymagających terminów.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
NM790 |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | M.2 2280 |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Interfejs dysku | PCI-Express |
| TBW | 500 TB |
| Prędkość odczytu | 7200 MB/s |
| Prędkość zapisu | 4400 MB/s |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysokość | 2.45 mm |
| Szerokość | 22 mm |
| Głębokość | 80 mm |
| Waga | 6 g |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Gwarancja normalna
Gwarancja:
60 mies.
Format szerokości:
M.2 2280
Typ dysku:
SSD
Typ napędu:
Wewnętrzny
- Producenci