-
Koszyk jest pusty
-
x
-
Dysk SSD NQ100 1TB SATA3 2.5 550/500MB/s
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
30
szt.
|
| Waga | 0.068 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 843367140022 |
Zamówienie telefoniczne: 223983332
NQ100
Zwiększ wydajność swojego komputera
Popraw wydajność swojego obecnego systemu dzięki dyskowi SSD Lexar NQ100 2.5 SATA III (6 Gb/s). Ta prosta modernizacja zapewnia szybsze uruchamianie systemu, krótszy czas ładowania aplikacji oraz szybszy transfer danych z prędkością odczytu do 550 MB/s. Dysk SSD NQ100 jest odporny na wstrząsy i wibracje oraz nie posiada ruchomych części, dzięki czemu jest chłodniejszy, cichszy i bardziej energooszczędny niż tradycyjny dysk twardy. Dostępny w pojemnościach od 512 GB do 2 TB, objęty 3-letnią ograniczoną gwarancją, NQ100 tchnie nowe życie w Twój laptop lub komputer stacjonarny.
Imponujące prędkości dzięki prostej modernizacji
Dysk SSD NQ100 pozwala zaoszczędzić czas i zwiększyć wydajność komputera dzięki prędkościom odczytu sięgającym 550 MB/s. Uruchamianie systemu, transfer danych oraz ładowanie aplikacji stają się szybkie i bezproblemowe.
Odmień swojego laptopa lub PC
Pozbądź się obaw związanych z wydajnością tradycyjnego dysku twardego i ciesz się większą szybkością oraz większą przestrzenią na dane dzięki dyskowi SSD NQ100.
Stworzony, by służyć długo
W przeciwieństwie do tradycyjnych dysków HDD, SSD NQ100 nie posiada ruchomych części, co czyni go bardziej wytrzymałym. Jest również odporny na wstrząsy i wibracje, dzięki czemu stanowi solidne i niezawodne rozwiązanie do bezpiecznego przechowywania i przetwarzania dużych plików, zdjęć oraz filmów 4K.
Rygorystycznie testowany
Wszystkie produkty Lexar przechodzą szeroko zakrojone testy w laboratoriach Lexar Quality Labs, wyposażonych w tysiące różnych aparatów i urządzeń cyfrowych, aby zapewnić wysoką wydajność, jakość, kompatybilność oraz niezawodność.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
NQ100 |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 1 TB |
| Interfejs dysku | SATA III - 6 Gb/s |
| TBW | 336 TB |
| Prędkość odczytu | 550 MB/s |
| Prędkość zapisu | 500 MB/s |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysokość | 7 mm |
| Szerokość | 100.2 mm |
| Głębokość | 69.85 mm |
| Waga | 34 g |
| Oznaczenia | |
- Producenci