-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Dysk SSD P310 2TB M.2 NVMe PCIe 4.0 2280 7100/6000
Symbol:
CT2000P310SSD8
1186.20
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mała
10
szt.
|
| Waga | 0.029 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 649528942241 |
Zamówienie telefoniczne: 223983332
P310
Dyski SSD P310 NVMe oferują błyskawiczne sekwencyjne prędkości odczytu sięgające nawet 7100 MB/s.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
P310 |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | M.2 2280 |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 2 TB |
| Interfejs dysku | PCIe 4.0 |
| TBW | 440 TB |
| Prędkość odczytu | 7100 MB/s |
| Prędkość zapisu | 6000 MB/s |
| Ilość operacji odczytu IOPS (maks.) | 1000 K |
| Ilość operacji zapisu IOPS (maks.) | 1200 K |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Szerokość | 22 mm |
| Głębokość | 80 mm |
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Gwarancja normalna
Gwarancja:
60 mies.
Format szerokości:
M.2 2280
Typ dysku:
SSD
Typ napędu:
Wewnętrzny
- Producenci