-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Dysk zewnętrzny Expansion 6TB 3,5 STKP6000400 czarny
Symbol:
STKP6000400
1062.84
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
30
szt.
|
| Waga | 1.269 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 3660619040414 |
Zamówienie telefoniczne: 223983332
Dysk zewnętrzny Expansion 6TB 3,5 STKP6000400 czarny
Dysk Seagate Expansion do komputerów stacjonarnych zapewnia dodatkową pamięć masową dla Twojej stale rosnącej kolekcji plików. Błyskawicznie dodaj miejsce na więcej plików, skonsoliduj wszystkie swoje pliki w jednej lokalizacji lub zwolnij miejsce na swoim wewnętrznym dysku komputera, aby poprawić jego wydajność.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
Expansion |
| Typ dysku | HDD |
| Format szerokości | 3,5'' (LFF) |
| Typ napędu | Zewnętrzny |
| Pojemność dysku | 6 TB |
| Interfejs dysku | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 178.75 mm |
| Szerokość | 125 mm |
| Głębokość | 41.9 mm |
| Waga | 1.176 kg |
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Rękojmia
Gwarancja:
24 mies.
Format szerokości:
3,5'' (LFF)
Typ dysku:
HDD
Typ napędu:
Zewnętrzny
- Producenci