-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Grabber Audio/Video USB 2.0 Win 11
Symbol:
VG0030
88.89
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
28
szt.
|
| Waga | 0.116 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4052792072068 |
Zamówienie telefoniczne: 223983332
Z łatwością podłącz kamerę lub magnetowid do komputera i zdigitalizuj stare analogowe filmy.
| Informacje o produkcie | |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 1 x S-Video 3 x RCA |
| Czytnik kart pamięci | Brak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 0.042 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Gwarancja normalna
Gwarancja:
24 mies.
Czytnik kart pamięci:
Brak
- Producenci