-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Lampa na podczerwień 150W IL21
Symbol:
IL21
176.94
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mała
9
szt.
|
| Waga | 0.82 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4211125616014 |
Zamówienie telefoniczne: 223983332
Lampa z czerwonym światłem zapewnia kojące ciepło w przypadku przeziębienia i napięcia mięśni
Korzystaj lampy na podczerwień IL 21 firmy Beurer, aby zapobiegać dolegliwościom i łagodzić ich objawy. Idealnie nadaje się do leczenia przeziębień, napięcia lub bólu mięśni. Regulowany klosz z 5 stopniami nachylenia umożliwia indywidualne zastosowanie.
- Poziom ciągły: 150 W
- Wyrób medyczny
- Regulowana osłona: 5 stopni nachylenia
- 150 W
- Do stosowania w przypadku przeziębień i napięć mięśniowych
- Zapewnia kojące ciepło
| Informacje o produkcie | |
| Typ | Lampa na podczerwień |
| Moc | 150 W |
| Timer | Nie |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Kolor | Biały |
| Waga | 0.612 kg |
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja:
36 mies.
- Producenci