-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Listwa przeciwprzepięciowa LX 810, 1L, 3,0m, czarna
Symbol:
1966004055
72.63
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mała
9
szt.
|
| Waga | 0.75 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5901966004055 |
Zamówienie telefoniczne: 223983332
Modele Serii LX 810 są nową linia produktową firmy Lestar dająca nowe możliwości użytkownikom, 8 gniazd z uziemieniem , nowa ergonomia , możliwość ułożenia przewodu zasilającego w 4 kierunkach oraz wyłącznik , który jest zabezpieczony przed przypadkowym wyłączeniem.
Zalecane do: komputerów biurowych typu PC, komputerów domowych typu PC, szybkich modemów, rozbudowanych faksów, drukarek laserowych, fotokopiarek, rzutników biurowych, nowoczesnych telewizorów .urządzeń kina domowego; HI-FI itp.
| Informacje o produkcie | |
| Liczba gniazd typu E | 8 |
| Długość przewodu zasilającego | 3 m |
| Kolor | Czarny |
| Wtyczka | Europejska (French) |
| Ochrona linii danych | Nie |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe (OVP) |
| Włącznik | Tak |
| Montaż | Ściana Podłoże |
| Pozostałe porty we/wy | Brak |
| Wymiary |
440 x 52 x 38mm |
| Waga | 0.505 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
Liczba gniazd typu E:
8
Długość przewodu zasilającego:
3 m
Ochrona linii danych:
Nie
Montaż:
Podłoże, Ściana
Typ gwarancji:
Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja:
84 mies.
- Producenci