-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Lokówka do włosów karbownica Isabella
Symbol:
EBL013
Wysprzedane
140.06
| Wpisz swój e-mail |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Brak towaru
|
| Waga | 0.431 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5901299949559 |
Lokówka do włósów/karbownica ISABELLA
Karbownica do włosów ISABELLA została wyposażona w 3 elementy grzewcze wykonane ze specjalnej ceramicznej powłoki, która doskonale podgrzewa i faluje włosy pozostawiając je gładkimi i błyszczącymi na długi czas.
Powłoka ceramiczna nie niszczy włosów jak inne powłoki a płytki przystosowują się do każdej grubości włosów. Nagrzewa się do temperatury 220C co powoduje szybkie i dokładne układanie włosów.
| Informacje o produkcie | |
| Min. średnica | 19 mm |
| Maks. średnica | 19 mm |
| Moc | 55 W |
| Powłoka | Ceramiczna |
| Szczotka obrotowa | Nie |
| Jonizacja | Nie |
| Funkcja pary | Nie |
| Regulacja temperatury | Nie |
| Obrotowy przewód | Tak |
| Długość przewodu zasilającego | 180 cm |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
|
| Waga | 0.457 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
Długość przewodu zasilającego:
180 cm
Typ gwarancji:
Gwarancja normalna
Gwarancja:
24 mies.
Powłoka:
Ceramiczna
Funkcja pary:
Nie
- Producenci