-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Maszynka do włosów HomePro
Symbol:
09243-2216
99.90
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
30
szt.
|
| Waga | 0.98 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 043917000343 |
Zamówienie telefoniczne: 223983332
Maszynka do włosów HomePro
MOCNY SILNIK
Trwały i wydajny silnik gwarantuje szybkie i łatwe strzyżenie.
KOMPLETNY ZESTAW AKCESORIÓW
Akcesoria w zestawie ułatwiają strzyżenie włosów w domu.
REGULOWANA DŹWIGNIA STOŻKOWA
Dźwignia do płynnej regulacji długości strzyżenia umożliwia łatwe cieniowanie włosów.
| Informacje o produkcie | |
| Zastosowanie | Głowa |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Min. długość strzyżenia (włosy) | 1 mm |
| Maks. długość strzyżenia (włosy) | 25 mm |
| Stosowanie na sucho | Tak |
| Stosowanie na mokro | Nie |
| Szerokość ostrza | 45 mm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Srebrny Czarny |
| Wymiary |
Opakowanie: 76 x 159 x 252 mm |
| Waga | 0.8 kg |
| Pozostałe parametry |
Silnik: wibracyjny elektromagnetyczny |
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja:
24 mies.
Min. długość strzyżenia (włosy):
1 mm
Maks. długość strzyżenia (włosy):
25 mm
Stosowanie na mokro:
Nie
Stosowanie na sucho:
Tak
- Producenci