-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Maszynka do włosów RAPID CLIP 09657-0460
Symbol:
09657-0460
261.73
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mała
8
szt.
|
| Waga | 0.85 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5996415037272 |
Zamówienie telefoniczne: 223983332
- Szybka i płynna praca: Mocny silnik i szybkoobrotowe ostrza dla szybkiego i płynnego cięcia.
- Kompaktowy design: Ergonomiczny kształt dla pełnej swobody ruchów i pewnych rezultatów.
- Regulowana dźwignia cieniowania: Dźwignia do płynnej regulacji długości cięcia dla łatwego cieniowania włosów
| Informacje o produkcie | |
| Zastosowanie | Głowa |
| Zasilanie | Akumulator |
| Czas pracy | 120 min |
| Czas ładowania | 2 h |
| Liczba pozycji strzyżenia | 10 |
| Min. długość strzyżenia (włosy) | 0.7 mm |
| Szerokość ostrza | 45 mm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny Srebrny |
| Pozostałe parametry |
Wymiary opakowania: 252 x 159 x 76 mm |
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja:
24 mies.
Min. długość strzyżenia (włosy):
0.7 mm
- Producenci