-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Odtwarzacz MP4 SFP 5870BBU Pamięć 8GB, Radio
Symbol:
SFP 5870BBU
153.26
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mała
5
szt.
|
| Waga | 0.1 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 8590669134113 |
Zamówienie telefoniczne: 223983332
Odtwarzacz Sencor MP3/MP4 8GB z Radiem FM
Cechy główne:
- Odtwarza MP3 i WMA
- Wyświetla wideo, zdjęcia, tekst
- Wbudowane radio FM z pamięcią
- Interfejs USB 2.0
- Funkcja pracy jako dysk USB
| Informacje o produkcie | |
| Pamięć wewnętrzna | 8 GB |
| Interfejs | USB 2.0 gniazdo na kartę SD wyjście na słuchawki (mini jack) |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Cechy i funkcje | Dyktafon Radio |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny Niebieski |
| Wymiary |
8.5 x 4.3 x 1 cm |
| Waga | 25 g |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja:
24 mies.
Interfejs:
gniazdo na kartę SD, USB 2.0, wyjście na słuchawki (mini jack)
Cechy i funkcje:
Dyktafon, Radio
- Producenci