-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Podstawka pod laptopa carbonoptik
Symbol:
126812
178.94
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mała
3
szt.
|
| Waga | 0.63 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4047443515032 |
Zamówienie telefoniczne: 223983332
- Powierzchnia w kolorze węgla
Dobrze wygląda: uchwyt na laptop w atrakcyjnym kolorze węgla można śmiało pokazać na biurku, zarówno w biurze, jak i podczas pracy z domu - Antypoślizgowe gumowe podkładki
Antypoślizgowe gumowe podkładki zapewniają stabilną pozycję i chronią powierzchnię przed zarysowaniami - Do większych laptopów o wymiarze do 18,4 cala
Właściwe umieszczanie dużych urządzeń: stojak do laptopa na biurko doskonale pasuje do większych laptopów o przekątnej ekranu do 18,4 cala - Praktyczne użycie jako uchwyt na książkę i na tablet
Uchwyt na laptop pełni ze stylem kilka funkcji: prosty design o dopasowanym kącie nachylenia sprawia, że stojak do laptopa jest również idealną podpórką do książek lub podparciem tabletu
| Informacje o produkcie | |
| Wysokość (min.) | 31.5 cm |
| Wysokość (maks.) | 31.5 cm |
| Szerokość (min.) | 8.2 cm |
| Szerokość (maks.) | 8.2 cm |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
315 x 82 x 82 mm |
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja:
24 mies.
- Producenci