-
Koszyk jest pusty
-
x
-
Prostownica do włosów PROluxe S9100
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
30
szt.
|
| Waga | 0.45 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4008496873340 |
Zamówienie telefoniczne: 223983332
S9100
Prostownica PROluxe
Przedstawiamy najnowszą prostownicę PROluxe, gwarantującą maksymalną trwałość fryzury. Inteligentna technologia OPTIHeat sprawia, że każdy włos pozostanie na swoim miejscu przez cały dzień.
To urządzenie jest idealne dla aktywnych kobiet prowadzących intensywny tryb życia. Dzięki niemu, Twoje włosy będą wyglądać zdrowo i pięknie przez 24 godziny. Gwarancja prostych włosów przez cały dzień.
Prostownica PROluxe posiada płytki z powłoką ceramiczną, które zapewniają do 5 razy większą gładkość.* Dzięki nim Twoje włosy będą aż o 50% prostsze zaledwie po jednym przeciągnięciu.**
* w porównaniu ze standardową powłoką ceramiczną
** w porównaniu ze standardową prostownicą Remington
| Informacje o produkcie | |
| Powłoka | Ceramiczna |
| Jonizacja | Nie |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Temperatura (min.) | 150 °C |
| Temperatura (maks.) | 230 °C |
| Obrotowy przewód | Tak |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Kolor | Perłowy Złoty |
| Pozostałe parametry |
- Trwała fryzura (24 godziny) |
| Video |
|
| Oznaczenia | |
- Producenci