-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Radio OR SŁOWIK USB/BT jasny brąz
Symbol:
5907727028582
125.35
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mała
16
szt.
|
| Waga | 1.332 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5907727028582 |
Zamówienie telefoniczne: 223983332
Stołowy odbiornik z zakresem fal UKF LW odtwarzaczem mp3 z USB kartSD i Bluetooth
- Funkcjonalny, prosty w obsłudze radioodbiornik stacjonarny w drewnianej obudowie, kolor jasnego brązu, przód kolor srebrny.
- Radio wyposażone w odtwarzacz Bluetooth. Czytelna skala.
- Radio zasilane sieciowo.
RADIO
Odbiornik do odbioru stacji radiowych nadawanych na zakresie
- FM (UKF)/Polskie Radio i stacje komercyjne
- LW (Długie)/Program Pierwszy Polskiego Radia
Odtwarzacz BLUETOOTH
- Strumień audio jest przesyłany ze smartfonów, laptopów lub tabletów z użyciem Bluetooth.
- Dzięki bezprzewodowej technologii odtwarzaczem w Czajce można sterować za pomocą smartfonu, tabletu, komputera..
Odtwarzacz MP3
- Na górze radia znajduje się gniazdo USB oraz złącze kart pamięci microSD z odtwarzaniem plików mp3 i przyciskami sterowania.
- Odtwarzacz posiada funkcję wyboru plików w przód, w tył oraz przycisk wstrzymania odtwarzania.
- Odtwarzacz obsługuje pamięci USB i karty pamięci microSD o pojemności do 32 GB.
Zasilanie z sieci 230V
- Radio sprawdzi się w kuchni, sypialni, pokoju, łazience, w pracy, w garażu
Dynamiczny dźwięk
- 3W mocy z głośnika o podwyższonej dynamice.
Gniazdo słuchawkowe
- Współpracuje ze standardowymi słuchawkami z wtykiem jack 3,5mm (mały jack)
Antena teleskopowa do odbioru na zakresie FM (UKF) obrotowa
- Łatwiejszy odbiór stacji radiowych o słabym zasięgu. Rozciągnij i obróć antenę.
Dyrektywa 2014/53/EU
- Radioodtwarzacz jest wyposażony w urządzenie radiowe Bluetooth.
- Deklarujemy, że urządzenie te, w zakresie wymaganym przez prawo, jest zgodne z dyrektywą 2014/53/EU. Zakres częstotliwości 2,4GHz 2,4835GHz. Maksymalna moc nadawcza 10dBm.
| Informacje o produkcie | |
| System | Radio |
| Liczba kanałów audio | Mono |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 3 W |
| Tuner FM | Tak |
| Pasma | AM LW FM (UKF) |
| Odtwarzacz CD | Nie |
| Odczytywane formaty płyt CD | Brak |
| Odczytywane formaty płyt DVD | Brak |
| Odtwarzanie z USB | Tak |
| Stacja dokująca | Nie |
| Funkcje specjalne |
|
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth 2,4 GHz |
| Złącza | 1 x USB microSD 3,5 mm minijack |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Kolor | Srebrny Drewno |
| Wymiary |
|
| Waga | 1.5 kg |
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja:
24 mies.
System:
Radio
Tuner FM:
Tak
Liczba kanałów audio:
Mono
Pasma:
AM LW, FM (UKF)
Odtwarzacz CD:
Nie
Odczytywane formaty płyt CD:
Brak
Odczytywane formaty płyt DVD:
Brak
Odtwarzanie z USB:
Tak
Stacja dokująca:
Nie
- Producenci