-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Radio przenośne alarmowe AM/FM, latarka, power bank, bateria słoneczna
Symbol:
SRD 1000SCL GR
154.65
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mała
20
szt.
|
| Waga | 0.34 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 8590669345939 |
Zamówienie telefoniczne: 223983332
Radio alarmowe
- Strojenie analogowe z radiem AM/FM
- 3 metody ładowania: Bateria słoneczna, korba ręczna i USB-C
- Diody LED: Latarka i kempingowa lampka do czytania
- Wodoszczelność IPX4
| Informacje o produkcie | |
| System | Radio |
| Liczba kanałów audio | Mono |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 1 W |
| Tuner FM | Tak |
| Pasma | FM (UKF) |
| Odtwarzacz CD | Nie |
| Odczytywane formaty płyt CD | Brak |
| Odczytywane formaty płyt DVD | Brak |
| Odtwarzanie z USB | Nie |
| Odtwarzane formaty audio | Brak |
| Stacja dokująca | Nie |
| Funkcje specjalne |
|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny Zielony |
| Wymiary |
145 × 70 × 53 mm |
| Waga | 0.25 kg |
| Pozostałe parametry |
3 sposoby ładowania
|
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja:
24 mies.
System:
Radio
Tuner FM:
Tak
Liczba kanałów audio:
Mono
Pasma:
FM (UKF)
Odtwarzacz CD:
Nie
Odczytywane formaty płyt CD:
Brak
Odczytywane formaty płyt DVD:
Brak
Odtwarzanie z USB:
Nie
Stacja dokująca:
Nie
- Producenci