-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Smartwatch EW05 złoty
Symbol:
EW05GOLDD
272.17
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mała
4
szt.
|
| Waga | 0.245 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5905913006123 |
Zamówienie telefoniczne: 223983332
- Ekran HD AMOLED w kolorze
- Smukła konstrukcja
- Tryby wielu sportów
- Połączenia głosowe
- Zarządzanie zdrowiem
- Długi czas pracy baterii
- Bogate w funkcje aplikacje
| Informacje o produkcie | |
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS Android |
| Przekątna ekranu | 1,43'' |
| Rozdzielczość | 466 x 466 |
| Typ matrycy | AMOLED |
| Aparat fotograficzny | Nie |
| Złącza | Brak |
| Funkcje |
|
| Bateria |
200 mAh |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Koperta | 45 mm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Złoty |
| Wymiary |
45.5 × 45.5 × 6.8 mm |
| Waga | 55 g |
| Pozostałe parametry |
Aplikacja: DaFit |
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja:
24 mies.
Przekątna ekranu:
1,43''
Rozdzielczość:
466 x 466
Aparat fotograficzny:
Nie
- Producenci