-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Smartwatch Fit FW32 Neon
Symbol:
MAXCOMFW32PINK
100.77
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mała
2
szt.
|
| Waga | 0.087 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5908235975870 |
Zamówienie telefoniczne: 223983332
Opływowa obudowa z ekranem dotykowym, wyposażona we wszystko co urządzenie smart może zaoferować:
- Krokomierz
- Pulsometr
- Monitor snu, natlenienia i ciśnienia krwi czy powiadomienia z mediów społecznościowych
I to nie wszystko.
| Informacje o produkcie | |
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS Android |
| Przekątna ekranu | 1,3" |
| Rozdzielczość | 240 x 240 |
| Typ matrycy | OLED |
| Pamięć wewnętrzna | 256 KB |
| Aparat fotograficzny | Nie |
| Funkcje |
|
| Bateria |
bateria Li-ion 140 mAh |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 4 dni |
| Czas czuwania (maks.) | 4 dni |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Koperta | 44 mm |
| Akcesoria w zestawie |
Ładowarka |
| Kolor | Różowy |
| Wymiary |
250 × 44.5 × 9.6 mm |
| Waga | 39 g |
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja:
24 mies.
Przekątna ekranu:
1,3"
Rozdzielczość:
240 x 240
Aparat fotograficzny:
Nie
- Producenci