-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Suszarka do włosów D1500 On The Go
Symbol:
D1500
79.70
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mała
9
szt.
|
| Waga | 0.81 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4008496877461 |
Zamówienie telefoniczne: 223983332
| Informacje o produkcie | |
| Moc | 2000 W |
| Liczba ustawień temperatury | 2 |
| Liczba prędkości nawiewu | 2 |
| Jonizacja | Nie |
| Tryb Turbo | Nie |
| Koncentrator | Tak |
| Dyfuzor | Tak |
| Składany uchwyt | Tak |
| Długość przewodu zasilającego | 1.8 m |
| Kolor | Czarny Morski |
| Oznaczenia | |
Długość przewodu zasilającego:
1.8 m
Typ gwarancji:
Gwarancja zewnętrzna
Liczba ustawień temperatury:
2
Dyfuzor:
Tak
- Producenci