-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Suszarka do włosów SWS-001.1
Symbol:
LAFSUS44843
122.16
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mała
1
szt.
|
| Waga | 0.38 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5907512854013 |
Zamówienie telefoniczne: 223983332
Suszarka do włosów LAFE SWS-001.1
Suszarka do włosów LAFE SWS-001.1 to urządzenie, które możesz wszędzie zabrać ze sobą.
Dzięki składanej rączce bardzo łatwo ją przechowywać i bez trudu można wszędzie zabrać: na wakacje, wyjazd służbowy czy np. na basen. Moc 1200 W zapewni odpowiednią wydajność, a za bezpieczeństwo odpowiada wbudowane zabezpieczenie przeciw przegrzaniu. Dodatkowo 2m przewód zasilający podnosi funkcjonalność. Do zestawu dołączony jest również koncentrator wydmuchu powietrza podnoszący wydajność suszarki.
| Informacje o produkcie | |
|   |
|
| Moc | 1200 W |
| Liczba prędkości nawiewu | 3 |
| Zimny nadmuch | Nie |
| Jonizacja | Nie |
| Tryb Turbo | Nie |
| Koncentrator | Tak |
| Dyfuzor | Nie |
| Składany uchwyt | Tak |
| Długość przewodu zasilającego | 2 m |
| Kolor | Srebrny Niebieski |
| Wymiary |
16,00 x 7,00 x 20,50 cm |
| Oznaczenia | |
Długość przewodu zasilającego:
2 m
Typ gwarancji:
Gwarancja normalna
Gwarancja:
24 mies.
Dyfuzor:
Nie
- Producenci
