-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Suszarka do włosów z dyfuzorem 2000W HD200E
Symbol:
BRHD200E
136.30
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
24
szt.
|
| Waga | 0.952 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 3030050197594 |
Zamówienie telefoniczne: 223983332
Suszarka do włosów z dyfuzorem 2000W HD200E
| Informacje o produkcie | |
| Moc | 2000 W |
| Liczba ustawień temperatury | 3 |
| Zimny nadmuch | Tak |
| Jonizacja | Nie |
| Tryb Turbo | Nie |
| Koncentrator | Tak |
| Dyfuzor | Nie |
| Składany uchwyt | Nie |
| Długość przewodu zasilającego | 195 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
Długość przewodu zasilającego:
195 cm
Typ gwarancji:
Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja:
24 mies.
Liczba ustawień temperatury:
3
Dyfuzor:
Nie
- Producenci