-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Suszarka do włosów z dyfuzorem 2200W HD226E
Symbol:
BRHD226E
162.15
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mała
11
szt.
|
| Waga | 1.16 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 3030050197624 |
Zamówienie telefoniczne: 223983332
Suszarka do włosów z dyfuzorem 2200W HD226E
| Informacje o produkcie | |
| Moc | 2200 W |
| Liczba ustawień temperatury | 3 |
| Zimny nadmuch | Tak |
| Jonizacja | Tak |
| Tryb Turbo | Nie |
| Koncentrator | Tak |
| Dyfuzor | Tak |
| Składany uchwyt | Nie |
| Długość przewodu zasilającego | 195 cm |
| Kolor | Biały |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
Długość przewodu zasilającego:
195 cm
Typ gwarancji:
Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja:
24 mies.
Liczba ustawień temperatury:
3
Dyfuzor:
Tak
- Producenci