-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Termometr FT90
Symbol:
FT90
Wysprzedane
81.43
| Wpisz swój e-mail |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Brak towaru
|
| Waga | 0.34 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4211125795313 |
Higieniczny pomiar za pomocą technologii podczerwieni
Pomiar bez kontaktu ze skórą termometr lekarski FT 90 firmy Beurer mierzy bezdotykowo temperaturę ciała, a także temperaturę otoczenia oraz powierzchni i wyświetla wartości na podświetlanym na niebiesko wyświetlaczu XL za pomocą emotikonów.
- Wskaźnik gorączki: od 38,0°C
- Higieniczny i bezpieczny pomiar: pomiar bez kontaktu ze skórą
- Pomiar temperatury na czole
- Określanie temperatury powierzchni, przedmiotów i cieczy
- Tryb cichy: Idealny do pomiaru temperatury podczas snu
- Pomiar w kilka sekund
- Wybór sygnału dźwiękowego po zakończeniu pomiaru
- 60 miejsc w pamięci dla wartości temperatury ciała z datą i godziną
- Wyświetlanie temperatury w °C i °F
- Podświetlany na niebiesko wyświetlacz
- Technologia pomiaru w podczerwieni
- Wyrób medyczny
- Emotikonki: Uśmiechnięta buźka w kolorze zielonym: brak gorączki temperatura niekrytyczna Neutralna buźka w kolorze zielonym: brak gorączki temperatura lekko podwyższona Smutna buźka w kolorze czerwonym: Gorączka podwyższona temperatura, powyżej 38°C
| Informacje o produkcie | |
| Metoda pomiaru | Bezdotykowy |
| Jednostki miar | st. F st. C |
| Zakres pomiaru |
|
| Dokładność pomiaru | 0.2 °C |
| Pamięć pomiarów | 60 |
| Produkt na baterie | Tak |
| Zasilanie | Baterie |
| Kolor | Biały |
| Wymiary |
Rozmiar wyświetlacza: 2,3 x 3,3 cm |
| Waga | 0.189 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja:
60 mies.
- Producenci