-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Trymer Extreme Grip Beard 9893-0440
Symbol:
9893-0440
196.80
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mała
6
szt.
|
| Waga | 0.3 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5996415036879 |
Zamówienie telefoniczne: 223983332
Trymer Extreme Grip Beard 9893-0440
- Mocny silnik i precyzyjne, stalowe ostrze zapewniają doskonałe rezultaty.
- Wygodny, wytrzymały, silikonowy uchwyt dla pełnej kontroli użytkowania.
- Wzmocnione nasadki z zaokrąglonymi końcówkami dla gładkiego cięcia.
| Informacje o produkcie | |
| Zastosowanie | Zarost |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Czas ładowania | 2 h |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 240 min |
| Min. długość strzyżenia (zarost) | 0.5 mm |
| Maks. długość strzyżenia (zarost) | 11 mm |
| Stosowanie na sucho | Tak |
| Stosowanie na mokro | Nie |
| Ostrza | Stal nierdzewna |
| Szerokość ostrza | 30 mm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny Srebrny |
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Gwarancja normalna
Gwarancja:
24 mies.
Stosowanie na mokro:
Nie
Stosowanie na sucho:
Tak
- Producenci