-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Trymer do zarostu 05606-508
Symbol:
05606-508
182.25
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mała
18
szt.
|
| Waga | 0.05 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 043917002729 |
Zamówienie telefoniczne: 223983332
Maszynka do brody na baterie
- Zestaw precyzyjnych nietępiących się ostrzy
- Trymer na baterie - idealny do podróży
- 4 końcówki z grzebykami do brody i zarostu
| Informacje o produkcie | |
| Zastosowanie | Zarost |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Min. długość strzyżenia (zarost) | 0.7 mm |
| Maks. długość strzyżenia (zarost) | 12 mm |
| Stosowanie na sucho | Tak |
| Stosowanie na mokro | Nie |
| Szerokość ostrza | 30 mm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Gwarancja normalna
Gwarancja:
24 mies.
Stosowanie na mokro:
Nie
Stosowanie na sucho:
Tak
- Producenci