-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Trymer higieniczny Nano Series NE3850
Symbol:
Nano Series NE3850
182.25
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
30
szt.
|
| Waga | 0.21 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4008496881864 |
Zamówienie telefoniczne: 223983332
Trymer higieniczny Nano Series NE3850
Trymer do nosa i uszu Nano Series to doskonałe narzędziem do usuwania niepożądanych włosów. Antybakteryjna obudowa oraz system Active BladeClean zapewniają higieniczne, łatwe utrzymanie urządzenia, aktywnie zapobiegając nagromadzaniu się bakterii, dzięki czemu bez stresu możesz skupić się na pielęgnacji. Ochrona przed ukrytą przyczyną podrażnień skóry.
| Informacje o produkcie | |
| Zastosowanie | Nos Uszy |
| Zasilanie | Baterie |
| Min. długość strzyżenia (zarost) | 1 mm |
| Maks. długość strzyżenia (zarost) | 5 mm |
| Stosowanie na sucho | Tak |
| Stosowanie na mokro | Tak |
| Akcesoria w zestawie |
Baterie |
| Kolor | Czarny Niebieski |
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja:
24 mies.
Stosowanie na mokro:
Tak
Stosowanie na sucho:
Tak
- Producenci